Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Na prośbę Edyty Lewandowskiej zapraszamy do udziału w Akcji „Zdrowie Mistrzyni”-Dołącz się i Ty!

 

Organizowana jest akcja zbiórki funduszy na zabieg i leczenie znanej w środowisku zawodowców i amatorów maratonki Edyty Lewandowskiej-Mistrzyni Polski w Maratonie z Dębna z rekordem życiowym 2:33:00 oraz sześciokrotnej srebrnej medalistki w półmaratonie.

 

Edyta Lewandowska po trafnie postawionej diagnozie lekarskiej musi poddać się zabiegowi termolezji-”Istotą zabiegu jest uszkodzenie struktur nerwowych poprzez kontrolowane działanie temperatury, którą uzyskuje się dzięki rozchodzącym się w tkankach falom radiowym o określonej długości, które są generowane przez generatory fal wysokiej częstotliwości.” Jest to mało inwazyjny zabieg, który alternatywą zabiegu chirurgicznego. Po tym zabiegu i kontrolnej wizycie u neurochirurga będzie można określić czy konieczny będzie zabieg chirurgiczny. Oba zabiegi powinny pozwolić Edycie powrót do wyczynowego uprawiania sportu.

 

Edyta jest ambitną i pracowitą biegaczką. Bieganie sprawia jej ogromną radość, którą potrafi zarazić innych – m.in. stworzyła grupę biegających znajomych pod nazwą E.Lite Runners w Jurajskim Olsztynie.

 

Sezon 2014 określany jako Powrót na biegowe trasy i walka o rekordy życiowe będzie możliwy jedynie dzięki Waszemu wsparciu. Liczy się każdy przysłowiowy grosz.

 

Nr konta bankowego:mBank 84 11 40 2004 0000 3202 304 54 554

Edyta Lewandowska

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

606-611-966

www.edytalewandowska.pl